Kdo jsme, co děláme,
proč na tom záleží


Jsme milovníci nakupování aut. Pomáháme lidem najít ty nejlepší a nejvýhodnější auta doma i v Evropě. Protože každý si zaslouží najít pro sebe perfektní auto bez zbytečné ztráty času, nervů a peněz.Nezávislost

Nikdo nás neplatí. Proto to neděláme. Foxa neprofituje z poplatků za vkládání inzerátů, netlačí na prodej, nikoho nezvýhodňuje. Nekopeme za žádný tým.

Osobní faktor

Když jde o auta, je to osobní. Osobně vyhledáváme a vybíráme nejlepší nabídky. Osobně ověřujeme důvěryhodnost dat. Osobně reagujeme na trendy.

Výhled za hranice

Ignorujeme hranice. Ať už jde o překonání jazykové bariéry a hranic států nebo o přímé srovnání akcí jednotlivých dealerů. Najdeme dobré auto všude.

Srovnání

Máme rádi, když jsou všechny karty vyložené na stůl. Je důležité reálně poznat rozdíly mezi trhem se zánovními vozy v česku a v zahraničí. Stejně tak u nových vozů je vždycky dobré najít tu nejvýhodnější nabídku.

Kvalita

Nastavujeme laťku. Hledáme auta, na která se dá v 21. století spolehnout. Filtrujeme klamavé a nefér nabídky a nabídky aut, která by dojela akorát tak do prvního servisu.

Nejsme autobazar

Nejsme inzertní byznys, nejsme prodejci či distributoři, nejsme autobazar.Tahle země patří na západ.
Do civilizace.
A my ji tam vezeme.